KONST / Litografier / Färglitografi 15992028
nr 1599 2028
Bruno Karlsson
(1927-2020), Sverige
Signerad, numrerad 139/360. Färglitografi, bildmått: 35x50 cm, yttermått inklusive ram: 47x64 cm
Bruno Karlsson,svensk målare, tecknare och grafiker född 1927, död 2020.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 19 februari 2024
kl 18:54:31
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
19 feb
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Bruno Karlsson
Läs mer om Bruno Karlsson